Шкільна країна "Дивосвіт"

Date: 17 червня 2022 о 10:24, Refreshed 2 березня о 19:57

Лідерами не народжуються й не стають –

лідери роблять себе самі!

Вже другий рік ми вчимося в умовах воєнного стану. Змінилося наше життя, змінився і наш звичайний формат роботи учнівського самоврядування. На засіданні учнівського парламенту ми підбили підсумки та прозвітували про свою роботу за перший семестр 2023-2024 навчального року та визначили завдання та напрямки на другий семестр. Також було розглянуто питання наявності негативних явищ в учнівському середовищі.

Вислухавши звіти президента учнівського самоврядування та голів класів, інформацію про негативні явища в учнівському середовищі та з метою попередження їх, ми ухвалили такі рішення:

1. Кожному учню проаналізувати рівень своїх навчальних досягнень і підвищити відповідальність за навчання.

2. Щоденно, систематично відвідувати навчальні заняття, не допускати пропусків без поважних причин; по поважній причині пропускати не більше 1 дня на місяць; терміново попереджувати класного керівника у разі пропуску навчальних занять, надавати довідку з лікарні.

3. Учням суворо дотримуватись правил техніки безпеки, не порушувати правил поведінки на перервах, на уроках, по дорозі додому.

4. Учням школи, схильних до паління, суворо заборонити паління на території навчального закладу.

5. Всім учням школи виключити з вживання у спілкуванні нецензурну лексику.

6. Лідерам учнівського самоврядування активно долучатися до попередження булінгу та інших негативних проявів в учнівському середовищі

7. Брати активну участь у класних та загальношкільних заходах; пропонувати цікаві, нетрадиційні для плану роботи шкільного самоврядування.

Хочу відмітити, що самоврядування – це реальний безперервний процес залучення учнів до суспільних справ. Учнівське самоврядування робить життя школи змістовним, насиченим, цікавим. Маючи діючу модель учнівського самоврядування, наша школа, не тільки дає знання, а й виховує людину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності. Ми, учні, вчимося відчувати відповідальність, проявляти ініціативу, допомагати один одному.

Те, що ми зібрались разом – це тільки початок,

те, що ми продовжуємо залишатися разом – це вже досягнення,

те, що ми працюємо разом – це справжній успіх!

Дмитро Передерій, президент учнівського самоврядування

ЗАСІДАННЯ ШКІЛЬНОГО ПАРЛАМЕНТУ 2023