Життя бібліотеки

Date: 17 червня 2022 о 10:20, Refreshed 28 березня о 19:58

Національний тиждень читання поезії #тижденьпоезії2024

.Тиждень поезії #тижденьпоезії2024

#тижденьпоезії2024 Поезія - свято, як любов.....

В Старонекрасівському закладі освіти розпочались Шевченківські дні: організована виставка "Єднаємо Україну Тарасовим словом", в 6-А класі проведено бібліографічний калейдоскоп "Тернистими шляхами долі ", де діти пригадали сторінки його життя та познайомилися з невідомим фактами .

Бібліотека Старонекрасівської ЗЗСО провела у 2 класі урок     милосердя "Де живе добро?".І розпочався він з цікавої гри"Впіймай     добру справу ". Учні дуже емоційно і з цікавістю долучилися до гри,а в      кінці всі разом створили квітку добрих справ.

У другий день Національного тижня читання учням 5-7 класів Старонекрасівського закладу освіти було запропоновано перегляд відеоролика "Чому читати корисно", а учні 1-3 класів, разом з батьками, прийняли участь у естафеті читання "Читай, я буду слухати!"

Волонтер- це доброволець, який цілком безоплатно займається  громадською діяльністю, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. До дня волонтера в Старонекрасівському ЗЗСО бібліотекарями школи була організована виставка " Мирні воїни світла", яка закликає: "А ти раз спробуй і тебе не зупинити!"

В Старонекрасівському закладі освіти з 4 по10 грудня проходить "Національний тиждень читання " під гаслом "Бути своїми ".

І розпочався він з виставки-оголошення та презентації книг     "Мершій поспішай - нову книжку прочитай!"

Старонекрасівська шкільна бібліотека - це те місце, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче!

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, для наших першачків були організовані голосні читання, учні школи познайомилися з виставкою "Скажи книзі - Так!", а діти групи подовженого дня цікаво провели час у "Чарівній кімнаті"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисяч бібліотекарів.

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо, щоб кожен день приходили нові читачі і черпали знання в стінах нашої бібліотеки. Нехай полиці заповнять нові книги, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче!

Всесвітній день читання книги вголос.

2 лютого проводиться Всесвітній день читання книги      вголос. Учні Старонекрасівського ЗЗСО приєдналися     до  цієї чудової ідеї і подарували своїм друзям радість    спілкування з книгою. Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення.

Ранкові зустрічі з книгою

Книга відкриває  безмежні горизонти.
 З метою  розвитку інтересу до читання,  виховання любові та  бережного ставлення  до книги  в Старонекрасівській школі розпочалися ранкові зустрічі  бібліотекаря з дітьми. Учні мали можливість не тільки познайомитись з новими книгами, а й обміняти їх.
 Змінюються покоління, а мудрі книги живуть і знову вчать людей бути добрими, чуйними, справедлив
им.

Новий 2022-2023 навчальний рік

Сьогодні, у святковий день 1 вересня, шкільну бібліотеку відвідали наймолодші школярі – першокласники. Вони з цікавістю розглядали полиці з літературою, журналами, дізналися , що у кожної книги є своє місце і всі герої книг живуть тут дружно і чекають, коли до них завітають маленькі читачі