Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 4 common:people_all_forms

Екологічне виховання

Date: 2 лютого 2023 о 15:22, Refreshed 2 березня о 19:41

     Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя (ВБУ), у тому числі Україна, відзначають Міжнародний день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди - «Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення, як середовища перебування водоплавних птахів», мета якої - зберегти водно-болотні угіддя, як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціональне використання водно-болотних угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій, та міжнародної співпраці, які будуть складовою досягнення збалансованого розвитку світу. У 2024 році Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя та добробут людей».  ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО ТА ФОТОЗВІТ

Відбулося посвячення в юнати учнів 5-х класів.

Діти із задоволенням брали участь в цікавих   іграх,

виконували практичні заняття та знайомилися з корисною інформацією.

В рамках Дня юного натураліста діти групи продовженого дня взяли участь в акції "Природні прикраси". Фото можна переглянути ТУТ

День юного натураліста 2023 в Старонекрасівському ЗЗСО

Слухайте душу природи, як душу людини, пізнайте її загадкове життя, бережіть її як найкращого друга. День юного натураліста 2023

ПРОЄКТ "ЖИВА ДЕЛЬТА ДУНАЮ": практичне заняття

     2 червня учасники проєкту « Жива дельта Дунаю»       Старонекрасівського ЗЗСО відвідали водопропускну споруду   біля села Багате. Дана споруда відіграє важливу роль в   оздоровленні екосистеми озер Катлабух-Лунг-Сафʼяни та Старонекрасівських плавнів. Замовником робіт виступила ГО «Rewilding Ukraine» за підтримки програми «Ландшафти під загрозою», виконавцем - Ізмаїльське управління водного господарства.

Фото можна переглянути тут

ПРОЄКТ "ЖИВА ДЕЛЬТА ДУНАЮ": практичне заняття

  Учні Старонекрасівського ЗЗСО долучилися до   міжнародного проєкту «Жива дельта Дунаю», в  якому також приймають участь Румунія та   Молдова.

     Мета цього проекту– підтримати природні   процеси.

     Учасниками було створено проєкт   «В  який спосіб ревайлдувати пришкільну земельну ділянку або  домашній сад?»

 Всеукраїнський збір «Пластик рятує життя» 

Одеський екопроєкт збирає пластикові кришечки, щоб придбати БПЛА для захисників. Долучайтесь до акції. Збирайте кришечки та приносте до закладу освіти. https://usionline.com/odeskyj-ekoproiekt-zbyraie-plastykovi-kryshechky-shchob-prydbaty-bpla-dlia-zakhysnykiv/?fbclid=IwAR0EqTfB9ozibCrMSN-GG65YzHnkVrJ9TtdKJpVZVCe_K47gMmzwVkem-Rc

22 квітня – Всесвітній День Землі

   Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і   збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.   Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять   щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті   об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища,   привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

     Цікавою є історія походження цього свята. Вона пов’язана з ім’ям Джона Мортона – адміністратора штату Небраска на півночі американського континенту, який наприкінці ХІХ століття, переїхавши до цього штату, звернув увагу на факт, що поодинокі дерева пустельної території прерії штату вирубували для будівництва житлових будинків та їх опалення. Джон Мортон запропонував проведення дня, присвяченого благоустрою, із заохоченням призами тих, хто посадить найбільше дерев. Лише за один день було висаджено понад 1 млн дерев. Після цього у 1882 році в штаті Небраска 22 квітня було проголошено офіційним святом – Днем Дерева.  

     Успіх першої акції, що відбулася 22 квітня 1970 року в США, надихнув організаторів на проведення «Тижня Землі» як щорічних заходів з благоустрою територій. Ініціатива була підтримана населенням і набула популярності. На хвилі громадської і політичної активності, завдяки проведенню Дня Землі у США, було прийнято закони та інші акти з питань охорони навколишнього природного середовища (зокрема Акт про чисте повітря). Генеральний секретар ООН підписав спеціальну відозву, присвячену цій події.

     Україна прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів і реформування економіки з урахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху.

День ВБУ - 2023

Звернення лідерів екологічного гуртка до односельців з нагоди відзначення дня Водно -болотних угідь https://www.facebook.com/100018369379052/videos/1188369661800413/

КВІТИ ДО ПЕРЕМОГИ

В Україні стартував Всеукраїнський благодійний освітній проєкт #Flowers4school, спрямований на озеленення українських шкіл. До проєкту долучилися і учні Старонекрасівського ЗЗСО.

Школярі під керівництвом учителів висадили на клумбах партію цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та інших весняних первоцвітів!!!

Щиро дякуємо Florium за крутезну ідею!

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

   Зима для птахів –це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам   доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. У Старонекрасівському ЗЗСО     з грудня розпочата екологічна акція «Годівничка».

  Акція проводилася з метою: збагачення уявлення дітей про розмаїття птахів рідного краю,    які залишилися на зиму; формування розуміння залежності життя птахів від людини та    природних умов; позитивне ціннісне ставлення до птахів та   бажання допомагати їм взимку.

Учні разом зі своїми батьками виготовили екологічні годівнички та розвішали їх на своїх подвір'ях. Виготовляли годівнички із зернової суміші. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Юні захисники пташок дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.

Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим птахам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!

http://"C:\Users\Вчитель\OneDrive\щедрість22.rar"

Comments:
Only authorized users can leave comments.