Робота закладу щодо протидії булінгу

Date: 2 березня о 19:23, Refreshed 12 березня о 10:00

В 4-Б класі класним керівником Леонтьєвою Оленою Олександрівною була проведена виховна година за темою "Булінг: попередження та захист" https://www.facebook.com/100018369379052/videos/775179130793601/

Про безпеку в інтернеті потрібно говорити постійно ☝️

Гортання стрічки новин, спілкування у чатах, перегляд світлин друзів та знайомих, онлайн-відвідування різних груп – усе це є частиною нашого щоденного життя. Однак це може опинитися не зовсім приємним заняттям, якщо не дотримуватися правил безпеки.

Учні 6-Б класу та практичний психолог сформулювали правила безпечного спілкування в соціальних мережах, розглянули різноманітні  ситуації.

Рекомендуємо для спільного перегляду та обговорення батьків із дітьми https://www.youtube.com/watch?v=6iI77X1hoIw

Зустріч з лідерами учнівського самоврядування закладу

Представники учнівського самоврядування     Старонекрасівського закладу освіти зустрілися з   учнями 5-6 класів. Під час зустрічі обговорили   питання про те, що останнім часом можна чути   використання нецензурної лексики серед учнів   школи, а це говорить про нашу невихованість. Також   обсудили поведінку учнів на уроках та під час перерв.

Дмитро Передерій, президент учнівського самоврядування.

В рамках проведення тижня історії та правознавства у 7-х 8-х клас було   проведено захід присвячений темі "Права дітей в Україні". Учні класів переглянули   відеоматеріал присвячений темі, після перегляду учні пройшли анкетування на   тему "Я та мої права".

ТОЛЕРАНТНІСТЬ У ШКІЛЬНОМУ КОЛЕКТИВІ

Останнім часом стало модним говорити про   толерантність. Саме тому, соціальний педагог Заікіна   В.І. провела виховну годину з учнями 9-Б класу на тему   «Толерантність у шкільному колективі».

Під час заняття учні розкрили поняття   «толерантність», показали певні рівні толерантної   людини, працювали над розвитком адекватної   самооцінки, навчалися аналізувати, приймати рішення та   обирати правильну позицію. Спробували бути     спостережливими та уважними до інших людей,   навчалися бачити і розуміти відмінності іншої людини   від себе, вчилися встановлювати доброзичливі стосунки.

Діти зрозуміли що, дуже важливо сприймати людей такими, якими вони є, навіть коли їх уподобання відмінні від особистих.

Зустріч з патрульною поліцією

До Старонекрасівського закладу загальної середньої освіти знову в гості завітали співробітники Ізмаїльської патрульної поліції інспектор зі зв’язків з громадськістю, старший лейтенант Бочковар Іван Георгійович та капрал поліції Чєтіна Марина Вадимівна. Полісмени провели профілактичні зустрічі з учнями 9 класів на тему «ЧВК Редан – небезпечна молодіжна субкультура» та з учнями 10-11 класів на тему «Булінг у шкільному середовищі».

Учні 9 класів дізналися про небезпечну субкультуру детальніше:

- Що таке ЧВК Редан?

- Чим небезпечний цей рух?

- Де збираються та з якою метою?

- Як одягаються та спілкуються?

Учням 10-11 класів представники патрульної поліції розповіли про види булінгу та відповідальність за його скоєння. Діти проявили активність, ставили багато запитань.

ОБЕРЕЖНО!!!!!

ПВК РЕДАН!!!!

З метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження та застереження дітей, учнівської молоді та батьківської громадськості щодо недопущення участі в молодіжному русі «ЧВК «Редан», проведено інструктивно-методичну нараду з педагогічним персоналом.

В ході наради визначений     алгоритм дій щодо посилення   профілактичної та виховної   роботи в школі з даного питання.

16 днів проти насилля

З 25 листопада до 10 грудня щорічно в Україні проводиться  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

В Старонекрасівському закладі загальної середньої освіти соціально-психологічною службою організовані лінійки для учнів 1-5 класів «Мій світ без насилля» та 6-11 класів «Ми проти насилля». Учні молодшої школи переглянули мультфільми щодо протидії булінгу. Практичний психолог Маслова Г.Р. спілкувалася з учнями на тему «Профілактика булінгу. Що таке кібербулінг?», «Які права мені потрібні в школі?», «Агресивність – перший крок до насилля». Соціальний педагог Заікіна В.І. провела виховні години на тему «Я маю право жити без насильства», «Чи можуть Інтернет і мобільний телефон бути джерелом насилля?». Провела анкетування учнів та педагогів «Протидія булінгу в закладах освіти», «Чи все ми знаємо про СНІД?», «Кібербулінг в закладах освіти», «Обізнаність учнів про їх права та обов’язки». Учні 2 класу створювали лепбук «Краса душі людської - доброта». Бібліотекарі організували виставки присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, «Волонтери – ентузіасти нашого часу».

В рамках акції пройшла зустріч з начальником служби у справах дітей Саф'янівської сільської ради разом з поліцейським офіцером громади та старшим інспектором ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП.